Synottip Hokeja likmju piedāvājums!

Piedalies Synottip hokeja akcijā un saņem 60 EUR bezriska likmēs!

Viens no pēdējā laikā populārākajiem akciju veidiem, ko piedāvā interneta totalizatori ir Apgrozījuma akcijas, kurās tiek dots noteikts laika periods, kurā jāveic likmes un akcijas galā, tiek dots bonuss. Klientiem šis akcijas veids liekas pievilcīgs, jo ilglaicīgie klienti tāpat veic likmes un kapēc gan nesaņemt jauku bonusu par to, ka tiek vienkārši veiktas likmes. Šoreiz nedēļas laikā veic likmes uz NHL vai KHL notikumiem un saņem 20 EUR bezriska likmi! Kapēc, lai Tu šajos akcijas posmos veiktu likmes citur, ja vari to darīt Synottip un saņemt par to bonusu!

• pēc katra no posmiem, ja būsi izpildījis apgrozījuma nosacījumu, saņemsi 20 EUR bezriska likmi;
  • 20 EUR bezriska likmi vari saņemt par katru akcijas periodu, tādējādi kopsummā saņemto trīs 20 EUR bezriska likmes.
  • bezriska likmes vari izmantot kā vienkāršas likmes ar koeficientu no 1.50 līdz 5.00.

Kas jauns NHL un KHL? Vakar mūsējie, Dinamo Rīga, kaunpilni zaudēja Jokerit Helsinkiem ar 7:0, tādējādi gūstot 28. zaudējumu šajā sezonā un paliekot priekšpēdējā vietā. Šī jau ir otrā reize, kad Rīga zaudē Jokerit ar septiņiem iesistiem vārtiem. Situāciju amizantu dara fakts, ka Jokerit vārtos arī stāv latvietis – Jānis Kalniņš, kuram šī jau ir otrā sausā spēle pēc kārtas.

Tikmēr NHL latviešu rokzvaigzne Elvis spēlē pret Rietumu konferences pēdējo vietu LA Kings atvairīja 35 no 37 metieniem, ielaižot divus vārtus, bet tomēr uzvarot spēli ar 4:2. Ar katru spēli var pamanīt, ka Elvis paliek arvien stabilāks un drošāks, kas noteikti garantēs panākumus.