Saņem Optibet Latvijas izlases kreklu!

Reģistrējies Optibet, veic likmes uz hokeja notikumiem un saņem Hokeja izlases kreklu!

2020. Pasaules Čempionāts hokejā dodas ātriem soļiem un Optibet Tev sniedz laicīgu iespēju sagatavoties un vizuāli demonstrēt savu atbalstu Latvijas izlasei. Tev ir lieliska iespēja laimēt kreklu, ja vien vēl neesi reģistrējies Optibet. Reģistrējies un veic iemaksu vismaz 20 EUR. Veic likmes uz jebkuriem hokeja notikumiem 50 EUR vērtībā un saņemsi izlases kreklu!

Šis jau būs 84. Pasaules Čempionāts un tas notiks Šveices pilsētās: Cīrihē un Lozannā. Čempionāts norisināsies no 2020. gada 8. maija līdz 24. maijam. Grupu turnīrā Latvija spēkosies ar tādiem hokeja grandiem kā Krievija, Somija, ASV un Šveici. Asas izjūtas būs garantētas, Latvijas izlase ir bruņojusies ar iespaidīgu arsenālu: NHL Spēlēāji, Balcers, Bļugers, Elvis, kurš starp citu guvis NHL jau ceturto sauso spēli kā vārtusargs, kas ir ļoti iespaidīgs rādītājs jauniem NHL censoņiem. Ir cerība arī, ka palīdzēs Girgensons, kurš pagājušogad nepiedalījās čempionātā.

  • akcija ir spēkā no 8. janvāra līdz 30. jūnijam;
  • reģistrējies Optibet ar akcijas kodu “HOKEJSLV”;
  • veic iemaksu savā Optibet kontā vismaz 20 EUR vērtībā;
  • veic likmes 50 EUR vērtībā uz dažādiem hokeja notikumiem, kur katra notikuma koeficients ir virs 1.30;
  • kad būsi izpildījis akcijas noteikumus, piesakies Optibet klientu atbalstā un saņem iespaidījo Latvijas Hokeja izlases kreklu!
[table “7” not found /]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.