Pafbet Ziemassvētku koeficients!

Tikai šodien paagustināts koeficients uz Viesu komandas uzvaru NBA spēlē!

Pafbet piedāvā visiem Ziemassvētku sagaidītājiem īpašu akciju uz otrdienas NBA spēli starp Porziņģa bijušo komandu New York Knicks un Bertāna/Pasečņika komandu Washington Wizards. Likmes koeficients uz viesu komandas uzvaru (iesk. papildlaikā) ir palielināts līdz 2.50. Lai aktivizētu akciju, Tev nekas nav jādara, tikai atver sadaļu: Paf palielinātais koeficients un veic likmi uz piedāvājumu.

Washington Wizards komandai iet švaki, viņiem ir jāuzvar Knicks, lai izkļūtu no zaudējumu sērijas un nenonāktu līdz ceturtajam zaudējumam. Līdz šim trīs zaudētās spēles ir pret augstāk tabulā stāvošām – stiprākām komandām, tāpēc tagad ir visas iespējas uzvarēt, jo Ņujorka atrodas divas vietas zemāk.

Kā jau zināms mūsējais Dāvis Bertāns izlaidīs šo spēli dēļ muskuļu sastiepuma, kas jau tā cietušajai komandai papildinās ievainoto sarakstu, kurā nu jau ir septiņi spēlētāji. Kas padara situāciju vēl drūmāku, nākošās divas spēles nāksies izlaist arī Isaiah Tomasam, kurš saņēma diskvalifikāciju par to, ka spēlētājs gāja aprunāties ar kādu komandas fanu, kad viņš raidīja nepieklājīgus žestus Tomasa virzienā.

Nav ļaunuma bez labuma, dēļ lielā ievainoto skaita un Tomasa diskvalifikācijas, mūsu ceturtajam latvietim NBA – Anžejam Pasečņikam ir lieliska iespēja sevi pierādīt labākajā basketbola līgā pasaulē. Pasečņikam (gadījumā, ja izies laukumā, kas ir ļoti ticams gadījums) šī būtu ceturtā NBA spēle un šosezon vidējais spēles laiks viņam jau 21.3 minūtes spēlē, kas ir diezgan liels rādītājs jauniem spēlētājiem. Tā kā turēsim īkšķus kopā ar Pafbet un sekosim līdzi spēlei!

Aplūko iepriekšējos savstarpējos komandas rezultātus:

12.10NBANew York KnicksWashington Wizards99 : 115
08.10NBAWashington WizardsNew York Knicks99 : 104
14.07LVSLWashington WizardsNew York Knicks87 : 103
08.04NBANew York KnicksWashington Wizards113 : 110
17.01NBAWashington WizardsNew York Knicks101 : 100
  • akcija ir spēkā uz 24. decembra NBA spēli 2:10 New York Knicks – Washington Wizards;
  • paaugstināts koeficients ir uz viesu komandas uzvaru ieskaitot papildlaiku;
  • palielinātais bonusa koeficients: 2.50.
[table “7” not found /]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.