Optibet.com brīvdienu bezriska likmes!

Izpildi Optibet.com brīvdienu misijas un saņem septiņas 5 EUR bezriska likmes.

Futbols nekur nav pazudis un tas ir atgriezies! Šajās brīvdienās futbola piedāvājums ir vēl pievilcīgāks, pateicoties Optibet.com akcijai. Piedalies Optibet.com futbola superpiedāvājuma akcijā un pavisam kopā pa abām brīvdienām (no 6. jūnija līdz 7. jūnijam) vari saņemt līdz pat septiņām 5 EUR bezriska likmēm, kas padarīs Tavas brīvdienas vēl aizraujošākas.

Lai kvalificētos akcijai vienkārši iemaksā vismaz 20 EUR un aktivizē akcijas kodu: MISSION un sāc pildīt misijas. Tikko būsi izpildījis misiju, nekavējoties saņemsi nopelnītās bezriska likmes:

6. jūnija misija ar balvu 3×5 EUR bezriska likmes.

Lai saņemtu trīs 5 EUR bezriska likmes, no 00:00 līdz 23:59, apgrozi 50 EUR sporta likmēs. Sporta likmēm jābūt ar tieši diviem notikumiem kuponā un katram notikuma koeficientam jābūt vismaz 1.50. Vienam no kupona notikumam jābūt veiktam uz futbola notikumam ar piedāvājumu – Vairāk/Mazāk. Tiklīdz veiksi likmi, kas atbilst noteikumiem, saņemsi trīs 5 EUR bezriska likmes.

7. jūnija misija ar balvu 4×5 EUR bezriska likmes.

Lai saņemtu četras 5 EUR bezriska likmes, no 00:00 līdz 23:59, apgrozi 50 EUR sporta likmēs. Sporta likmēm jābūt ar tieši trīs notikumiem kuponā un katra notikuma koeficientam jābūt vismaz 1.50. Vienam no kupona notikumam jābūt veiktam uz futbola notikumam ar piedāvājumu – handikaps. Pārējie notikumu var būt veikti uz jebkādu sportu. Tiklīdz veiksi likmi, kas atbilst noteikumiem, saņemsi četras 5 EUR bezriska likmes.


Optibet Futbola superpiedāvājuma akcijas noteikumi.

  • akcija ir spēkā līdz 07. jūnijam
  • iemaksā Optibet.com vismaz 20 EUR;
  • aktivizē bonusa kodu: MISSION;
  • izpildi norādītās misijas:
    • 6. jūnijā apgrozi sporta likmēs 50 EUR ar diviem notikumiem kuponos, no kuriem viens notikums ir veikts uz futbola spēles likmes piedāvājumu – Vairāk/Mazāk. Abiem notikuma koeficientiem jābūt vienādiem vai virs 1.50. Izpildot šo nosacījumu saņemsi trīs 5 EUR bezriska likmes;
    • 7. jūnijā apgrozi sporta likmēs 50 EUR ar trijiem notikumiem kuponos, no kuriem viens notikums ir veikts uz futbola spēles likmes piedāvājumu – handikaps. Visiem trīs notikuma koeficientiem jābūt vienādiem vai virs 1.50. Izpildot šo nosacījumu saņemsi četras 5 EUR bezriska likmes;
  • katru dienas piedāvājumu vari izmantot vienu reizi;
  • saņemtās bezriska likmes varēsi izlietot kā vienkāršas likmes (viens notikums kuponā) uz jebkādu sporta veidu un likmes veidu, taču ar max. koef. 5.00 līdz 8. jūnijam.
[table “7” not found /]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.