Olybet bonusa likme par katriem vārtiem!

Veic likmi Olybet uz Francijas 1. Līgas spēli Monaco pret PSG 15. janvārī un saņem 5 EUR bonusa likmi par katru spēles vārtu!

Vai esi gatavs lielajam futbolam? Olybet ir! Jūti līdzi abām komandām un svini katru gūto vārtu neatkarīgi, kura komanda ir Tavs favorīts. Olybet Tev dāvina fantastisku iespēju saņemt bonusa likmi par katru gūto vārtu. Veic likmi 20 EUR vērtībā uz Francijas Pirmās Līgas spēli, kas norisināsies 15. janvārī starp PSG un Monako un skaties spēli. Katrs gols, kas tiks gūts šajā spēlē nopelnīs Tev 5 EUR bezriska likmi!

Kam sekot līdzi spēlē?

Noteikti seko līdzi Paris SG uzbrucējam K. Mbappe. Uzbrucējs atrodas sezonas Labāko vārtu guvēju tabulas otrajā vietā, šosezon jau gūstot 11 vārtus un četras rezultatīvas piespēles. Arī pēdējās astoņās PSG spēlēs viņš ir izcēlies ar vismaz vieniem vārtiem katrā spēlē un savstarpējā spēlē ar Monako 4. janvārī spēlētājs dāvināja skatītājiem Hat-trick vārtus! Viņš arī būs tas, kas pelnīs Olybet likmju veicejiem bezriska likmes. Savukārt Monaco spēlētājs Bens Jedders lepojas ar pirmo vietu rezultatīvāko spēlētāju tabulā, gozējoties augšdaļā ar 13 gūtiem vārtiem.

Tabula

Paris SG ir līgas izteikta līdere ar 45 punktiem atrodoties pirmajā vietā. pagaidām 15 uzvaras un trīs zaudējumi. Pēdējo reizi komanda zaudēja pagājušā gada novembrī un savu savu 8 uzvaru sēriju tik viegli neatdos Monaco komandai, kas atrodas Līgas 9. vietā, ar 17 punktiem mazāk par PSG. Pēdējās sešās spēlēs PSG nav guvusi ne mazāk par 4 vārtiem un pēdējās divās spēlēs komanda ir guvusi 6 vārtus. Skatoties vārtu statistiku, ir ļoti iespējams, ka Olybet akcijā varētu kvalificēties maksimālā vārtu summa.

Abu spēļu iepriekšējie rezultāti pārliecinās Tevi piedalīties šajā akcijā:

21.04.19Paris SGMonaco3 : 1
11.11.18MonacoParis SG0 : 4
04.08.18Paris SGMonaco4 : 0
15.04.18Paris SGMonaco7 : 1
31.03.18Paris SGMonaco3 : 0
  • akcija ir spēkā no 12. janvāra līdz 15. janvārim;
  • veic vismaz 20 EUR vienkāršu likmi uz Francijas 1. Līgas spēli starp Monaco un PSG 15. janvārī;
  • likmei jābūt veiktai uz jebkuru piedāvājumu izņemot vārtu skaitu;
  • koeficientam jābūt vismaz 1.6;
  • nākošajā darba dienā – 16. janvārī Olybet Tev dāvinās 5 EUR bezriska likmi par katru gūtu vārtu, kas tiks gūts spēles 90 minūtēs;
  • maksimālais bonusa likmju skaits, ko vari saņemt ir sešas bonusa likmes, katra 5 EUR vērtībā;
  • bonusa likmes varēsi izmantot kā vienkāršas likmes ar koeficientu no 1.60.
[table “7” not found /]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.