Lost Relics spēļu apskats!

Vai esi jau spēlējis fantastisko NETENT spēli Lost Relics? Ja nē, tad izlasi pirms sāc.

Cīnīties ar dzīvajiem miroņiem un lauzt kapeņu lāstus izklausās jautri, taču mazliet par daudz. Tā vietā to pašu vēlamies darīt sēžot dīvānā un neriskējot ar savu dzīvību. Acteku džungļi, kas pilni ar moskītiem un Senās Ēģiptes kapenes, kas ir pārpildītas ar senajiem dārgumiem. To visu tu vari saņemt NETENT spēlē Lost Relics.

Lost Relics.

Lost Relics ir piecu ruļļu, piecu līniju video spēļu automāts, kurā vari saņemt tādus bonusus Monētu uzvaras, Ekstra WILD simbolus, Ekstra SCATTER simbolus un papildus brīvos griezienus. Bet par ko īsti ir šis spēļu automāts? Iedomājies arheoloģiju, taču ne to, kas ir muzejos, bet to, kur darbojas kapeņu laupītāji un sastopamas lielas bagātības.

Lost Relics spēle atšķiras no standarta spēļu automātiem ar to, ka spēle nav sadalīta trīs līnijās un uzvarētas kombinācijas neiet pa līnijām, bet kombinācijas tiek izmaksātas pa grupām t.i saņemsi laimestu par kombināciju, ja vienā grupā uz spēļu ekrāna izkritīs 6 vai vairāki vienādi simboli.

Bonusa iespējas šajā spēlē ir lieliskas, ikreiz, kad saņem laimestu par vinnētu kombināciju, spēle, pēc nejaušības principa, Tev dāvinās dārgumu lādi, kurā var būt paslēpti tādi dārgumi kā ekstra papildus griezieni, Pielīpošais WILD un Monētu uzvara. Ieintriģēja jau? Sīkāk aplūkosim katru bonusu, ko vari saņemt, sākot ar Monētu laimestu. Kad Monētu laimests ir aktivizēts, viens no uzvarētās kombinācijas simboliem Tev dāvinās papildus laimestu, kas būs no 3 līdz 30 reizes lielāks par likmi.

Ekstra.

Nākošais bonuss, ko vari saņemt ir Ekstra WILD simbols. Kad šis simbols aktivizējas, uz ekrāna saņemsi papildus trīs WILD simbolus, kas paši izvēlēsies sev vietu uz spēļu ekrāna, tādējādi padarot Tavu laimestu vēl lielāku. Tāpat strādā arī Ekstra SCATTER simbols, kuru gan Tu saņemsi tikai vienu, taču SCATTER simboli Tev sagādās spēles saldo ēdienu – Brīvos griezienus.

Brīvie griezieni.

Saņemot trīs SCATTER, spēle Tev sniegs 10 brīvos griezienus. SCATTER simboli var parādīties uz spēles ekrāna 1., 3., un 5., ruļļa un papildus SCATTER vari saņemt arī pēc laimētajām grupu kombinācijām.

Lost Relics bonusi nepavisam nebeidzas, jo tas nemaz nebūtu arheoloģisks piedzīvojums, ja nebūtu apslēptas dārgumu lādes, kas to vien gaida, lai Tu to atrastu un atvērtu. Sākoties brīvajiem griezieniem, aiz simboliem ir noslēpusies lāde un tā ir jāatklāj uzvarot tos simbolus, aiz kuriem lāde ir noslēpusies. Atklājot lādi, spēles laukums tiek atsvaidzināts un vari mēģināt atrast vēl vienu dārgumu lādi.

Spēlē ir pieejami trīs dārgumu lādes veidi un atkarībā no tā, kāda veida lādi atradīsi un atvērsi, saņemsi dažādus bonusus. Vispirms saņemsi mazo vai vidējo lādi, taču, ja spēļu ekrānā spēsi aizvākt visus simbolus, tad tiksi pie pašas iespaidīgākās dārgumu lādes, kura saņemsi gan Ektra brīvos griezienus, Paliekošo WILD un Monētu uzvaru. Paliekošais WILD atradīsies uz ekrāna līdz pat brīvo griezienu beigām, tādējādi padarot Tavus laimestus biežākus un lielākus!

Spēles grafika ir nevainojama un skaisti izveidota. Kāršu masti spēlē ir simboli ar zemāko vērtību un augstāku vērtību simboli spēlē tiek attēloti kā vēsturiski artefakti. Spēles audio noformējums rada Holivudas piedzīvojumu filmu noskaņu.

Ko Tu vēl gaidi? Šis arheoloģiskais piedzīvojums Tev neliks pat sasmērēties, Tev nevajag ne cirvjus, ne papildus aprīkojumu, tikai spied SPĒLĒT un, lai piedzīvojums sākas!

[table “7” not found /]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.