Kingbilly brīvdienu bezriska griezieni!

No piektdienas līdz svētdienai iemaksā Kingbilly un saņem garantētus 100 brīvos griezienus!

Brīvdienas ir sākušās un, ja gadījumā Tev nav nekādu plānu, tad varam Tev pateikt priekšā ko darīt! Kingbilly palīdzēs Tev izdzīvot šajās brīvdienās ar patīkamu bezriska grieziena bonusu! Iemaksā vismaz 50 EUR ar iemaksas kodu: SPIN un būsi kvalificējies 100 bezriska griezieniem NETENT košajā Butterfly Staxx spēlē. Akciju vari izmantot katru piektdienu, sestdienu, svētdienu, reizi dienā.

Taureņi ir diezgan brīnumainas būtnes, jo savu dzīvi sāk kā nesmuki kāpuri un vēlāk pārvērtas par skaistākajiem zemes iemītniekim. Diezgan ambiciozi būtu apgalvot, ka Butterfly Staxx spēle ir viens no skaistākajiem spēļu automātiem, ko jebkad esam redzējuši.

Butterfly Staxx spēlē ir pieci ruļļi, četras līnijas un 40 fiksētas izmaksu līnijas, tās atdeves procents jeb RTP ir 96,8%.

NETENT kā jau online kazino līderis vienmēr tiecas pēc kvalitatīvākā produkta, lai piedāvātu saviem klientiem to labāko piedāvājumu un Butterfly Staxx atbilst visiem šiem faktoriem. Izcila grafika, kvalitatīvs audio noformējums un detalizētas animācijas ir tas, kas raksturo šo spēli. Katrs simbols ir veidots ar izteiktām detaļām un, ja Tev patīk spēles ar dabas tematiku un kaudzi ar brīvajiem griezieniem, tad Butterfly Staxx ir tieši priekš Tevis.

Spēles norise.

Kā jau lielākajā daļā online spēļu automātu, arī šajā laimesti tiek ieskaitīt par laimīgām kombinācijām no kreisās puses uz labo. Mazāk vērtīgie simboli ir balstīti uz kāršu nosaukumiem – A, K, Q un J un lielās vērtības simboli ir puķes dažādās krāsās un spēles galvenais simbols – Taurenis.

Papildus griezieni.

Papildus griezienu saņemsi, ja taureņi izkritīs pa visu rulli (trīs simboli vertikāli), tādā gadījumā, visi, ekrānā esošie taureņi pārvietosies uz spēles kreiso malu un notiks atkārtots papildus grieziens. Gadījumā, ja papildus griezienā saņemsi vēl kādu taureni, taurenis piebiedrosies pārējiem ekrāna malā un atkal saņemsi papildus griezienu un tā līdz mirklim, kad taureņi vairs neizkritīs un visi laimesti par griezieniem tiks izmaksāti.

Brīvie griezieni.

Spēlē ir divi simboli kuriem pievērst uzmanību – WILD un SCATTER. WILD simbols, kurš ir attēlots kā WILD teksts ar krāšņām puķēm aizstās jebkuru citu spēles simbolu, lai Tu varētu saņemt vairāk laimīgās kombinācijas. SCATTER simbols (SCATTER teksts ar lillā augu) aktivizēs bezriska grieziena raundu Butterfly Staxx spēlē.

  • trīs SCATTER simboli – 5 bezriska griezieni;
  • četri SCATTER simboli – 6 bezriska griezieni;
  • pieci SCATTER simboli – 7 bezriska griezieni.

Bezriska griezienu laikā aizmirsti par visiem simboliem, griezīsies tikai kokona simboli, starp kuriem būs aktīvi simboli, kas pārvērtīsies par taureņu simboliem, kuri pārvietosies uz ekrāna malu un atradīsies tur visu bezriska grieziena laiku!

Izmēģini spēles testa versiju:

Kingbilly brīvdienu bezriska griezienu akcijas noteikumi.

  • lai kvalificētos brīvdienu bezriska piedāvājumam, Kingbilly jāiemaksā minimālā iemaksu summa 50 EUR;
  • saņem 100 bezriska griezienus Butterfly Staxx spēlē;
  • akcija ir spēkā vienu reizi dienā – piektdien, sestdien, svētdien;
  • akcijā darbojas apgrozījuma nosacījums 25x.
[table “7” not found /]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.