Atzīmē NHL un NBA atgriešanos

11.lv piedāvājums

Atzīmē NHL un NBA atgriešanos ar 5€ bezriska LIVE likmi!

Pēc nedaudz ieilgušās pauzes īpašā formātā atgriežas lielais basketbols un hokejs! Jau šonakt sezonu, lai noskaidrotu “play-off” dalībnieces, atsāks NBA, savukārt nedēļas nogalē “play-off” kvalifikācijas kārtās un izsēšanas turnīrā uz ledus atgriezīsies NHL. Zīmīgajiem notikumiem par godu izmanto iespēju iegūt 5€ bezriska likmi!

Sāc spēlēt 11.lv

Kā?
– Iemaksā ar bonusa kodu: NAS5
– Pirms spēles sākuma, veic vismaz 10€ vienkāršo likmi (viens notikums kartiņā) uz jebkuru NBA vai NHL spēli no 30.jūlija līdz 2.augstam.
– Veic 5€ LIVE likmi uz jebkuru NBA vai NHL spēli no 30.jūlija līdz 2.augustam.
– Koeficientam gan pirmsspēles likmei, gan LIVE likmei ir jābūt 1.50 vai augstākam.
– Ja tava pirmā LIVE likme zaudēs, mēs atgriezīsim 5€ Tavā kontā.Olybet.lv piedāvājums

NBA cienītāju klubs ir atpakaļ!

OlyBet ir kļuvis par oficiālo NBA sporta likmju partneri!
Par godu šim tik ļoti īpašajam sporta notikumam, mēs piedāvājam Tev vienīgo NBA klubu Baltijas valstīs. Nopelni Bonusa likmes katru nedēļu, veicot likmes uz visiem NBA notikumiem!

Sāc spēlēt Olybet

Lai saņemtu 20€ Bonusa likmi, reģistrējies un veic vismaz 10€ iemaksu, un sāc veikt likmes. Veic 10 x 10€ likmes par jebkuriem NBA notikumiem vienas nedēļas laikā.

Piedāvājumā tiek ņemtas vērā pre-match un live likmes uz notikumiem ar koeficientu vismaz 1.8. BONUSA LIKMES tiks pievienotas automātiski.Optibet.lv piedāvājums

LIVE LIKMES BEZ RISKA BASKETBOLAM!

Ilgi gaidītie NBA basketbola notikumi ir atgriezušies! Seko līdzi saviem favorītiem, izmanto LIVE likmes bez riska un veic savas prognozes bez jebkāda stresa!

Sāc spēlēt Optibet

VEIC VISMAZ 20€ IEMAKSU ar kodu BASKET20
APGROZI VISMAZ 40€ vienkāršās likmēs uz basketbola notikumiem * SAŅEM 10€ LIVE LIKMĒS BEZ RISKA jebkādiem basketbola notikumiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.