7 Sins spēļu automātu spēle

[table “7” not found /]

7 Sins spēlēt bez maksas

7 Sins spēļu automātu spēle

Ražotājs : Play’n GO

Minimālā likme: 0.10 EUR

Maksimālā likme: 100 EUR

Ruļļu skaits: 5

Izmaksas līniju skaits: 243

RTP: 96.28%

Bonusa spēle: Bezmaksas griezieni

Gamble funkcija: nav

Aizstājējsimbols: ir

 

7 Sins spēles noteikumi

 

Spēles norise

„7 Sins “ ir piecu ruļļu, 243 izmaksas līniju spēļu automāts, kurā ir šādas iespējas:

  • Aizstājējsimbols

 

 • “Bezmaksas griezienu”  bonusa spēle

Svarīgi:

  • Laimests tiek izmaksāts tikai par lielāko laimīgo kombināciju no katras aktīvās izmaksas līnijas.

 

  • Laimīgās kombinācijas veidojas no kreisās uz labo pusi.

 

  • Bonusa spēles laimesti tiek pieskaitīti izmaksas līniju laimestiem.

 

 • Ja spēle tiek pārtraukta, visa spēles informācija un uzliktās likmes tiks saglabātas, kamēr jūs atkal atvērsiet spēli. Turpiniet spēli no pārtraukuma vietas.

 

Vispārējie noteikumi

  1. Spēle notiek uz 243 fiksētām izmaksas līnijām

 

  1. Kopējais likmes lielums var būt no 0,10 EUR līdz 100,00 EUR.

 

 1. Nepareiza darbība atceļ visas spēles un izmaksas.

 

Izmaksu Noteikumi

 

Spēle ietver divus WILD simbolus (Laimīgo 7 un Divkāršo Laimīgo 7), kas aizvieto jebkuru citu simbolu uz rata, izņemot SCATTER, lai palīdzētu veidot laimējošās kombinācijas. Laimīgā 7 WILD simbols var parādīties tikai uz 1., 3. un 5. rata. Divkāršā Laimīgā 7 WILD simbols, kas parādās uz 2. un 4. rata, darbojas kā divi blakusesoši WILD simboli.

Iegūt līdz pat 7 nesātīgus vienādus simbolus ir iespējams, iegūstot abus Divkāršos Laimīgā 7 WILD simbolus. 3 vienādu simbolu kombinācija iegūs laimestu uz pirmajiem diviem ratiem, kad Divkāršā Laimīgā 7 simbols parādīsies uz otrā rata.

 

Bonusa spēles apraksts

 

Trīs Pandoras lādes simboli uz 1., 3. un 5. rata uzsāks 7 secīgu bezmaksas griezienu raundu, kurā visi septiņi lielākie cilvēka netikumi cīnīsies par jūsu uzmanību katrs savā bezmaksas griezienā, paplašinātajam grēka STICKY simbolam parādoties uz vidējā rata.

Bezmaksas griezienu laikā griezīsies pārējie rati, uz kuriem var parādīties tikai attiecīgā grēka simboli, lai izveidotu laimējošās līnijas. Ar katru griezienu reizinātājs palielināsies no 1x līdz 7x, lai apmierinātu jūsu vēlmi pēc lielā laimesta. Bezmaksas griezienus nav iespējams aktivizēt atkārtoti.

OTRĀ IESPĒJA sniedz jums vilinošu iespēju aktivizēt bezmaksas griezienus, iegūstot tikai 2 Pandoras lādes simbolus, izvēloties vienu no 7 ekrānā redzamajiem tēliem. Atrodot trešo SCATTER simbolu, uzsāksiet bezmaksas griezienu raundu vai iegūsiet tūlītēju balvu.

Atdeve spēlētājam (RTP) ir 96.28%.

 

Spēles vadība

 

Lai spēlētu, rīkojieties šādi:

Likmes tiek atlasītas, izmantojot likmju pogas. Lai mainīti likmi par vienu soli, noklikšķiniet uz plusa/mīnusa pogām. Ir 243 fiksēti izmaksas ceļi. Ceļu laimesti tiek piešķirti par blakus esošo simbolu kombinācijām no kreisās uz labo pusi. Lai sāktu spēli, noklikšķiniet uz GRIEZT. Kad rati apstājas, attēlotie simboli nosaka jūsu laimestu, ņemot vērā laimestu kombināciju tabulu.

 

Darbības:

  1. Izmaksu saraksts – Aktivizē izmaksu saraksta displeju.

 

  1. Automātiskā spēle – Noklikšķiniet uz pogas AUTOMĀTISKĀ SPĒLE, lai ieslēgtu/izslēgtu automātiskās spēles iespēju. Automātiskās spēles režīmā secīgo spēles raundu skaits tiek noteikts automātiski, ņemot vērā jūsu pašreizējos likmju uzstādījumus. Automātiskās spēles režīms tiek automātiski izslēgts atkarībā no jūsu uzstādījumiem vai gadījumā, ja jūsu bilance nav pietiekama.

 

  1. Sākt – Sāk spēles raundu ar pašlaik izvēlēto likmi.

 

  1. Griezt – Griež ratu, lai sāktu spēli.

 

 1. Apturēt – Apstādina ratu ātrāk.

Visas kazino spēles

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.